erdi_d118_300l_sb
ERDI D118-300L-SB pelikaanschaar
 37,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
blister
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 03/06/2026
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Voor lang recht en doorlopend knippen
  • Extra lange snijkant is ideaal voor het snijden van dun plaatmateriaal
  • D218 Handgrepen gelakt
  • D118 Handgrepen met PVC-dompel-coating
  • Rechtsknippend (of in de grootte 300 mm ook linksknippend) leverbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte (blad): 62 mm; 2 7/16 inch
  • Totale lengte: 300 mm
  • Max. plaatdikte (600N/mm²): 1 mm
  • Merk: ERDI
  • EAN: 4010220030110
  • Artikelnummer leverancier: ERDI D118-300L-SB
Lengte (blad)
62 mm; 2 7/16 inch
Totale lengte
300 mm
Max. plaatdikte (600n/mm²)
1 mm