dewalt_dwt1410700
DEWALT DWT1410700 Tapper-Pro 4,8x70 verzonken kop, verzinkt (100 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Productomschrijving
  • Tapper-Pro 4,8x70 - Verzonken Kop - Verzinkt
Kenmerken
  • Bijzonder sterke huls voor extreme dwarsbelastingen met tfix indicator
  • PERMASEAL coating met meerlaagse corrosiebescherming
  • Fretboor boorkop voor hout (geen voorboren vereist)
  • Verwijderbaar (herbruikbaar in hout)
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Oppervlaktebehandeling: Perma-Seal
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352967677
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DWT1410700
Oppervlaktebehandeling
Perma-Seal
Koptype
Countersunk
Nl finish
Perma-Seal®
Draadgrootte
4,8 mm
Doos
YES
Max. tfix
26,0 mm
Substraat
Universeel
Lengte
70,0 mm
Stuks
100,0
Boordiameter
4,0 mm