dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
dewalt_dt9500_qz
DEWALT DT9500-QZ SDS-Plus EXTREME 2 boor 3,5x50x110mm
 9,92 incl. BTW
  • Bezorging door DHL
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • SDS-Plus boor EXTREME 2 3,5x50x110mm
Kenmerken
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 3,5 mm
  • Type boor: Hamerboor
  • Totale lengte: 110 mm
  • Type schacht: SDS-plus
  • Materiaal (boor): Hardmetaal tip
  • Aantal snijkanten: 2 ea
  • Snijlengte: 50 mm
  • Product Range: Dewalt EXTREME
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5035048054758
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DT9500-QZ
Diameter
3,5 mm
Type boor
Hamerboor
Totale lengte
110 mm
Type schacht
SDS-plus
Materiaal (boor)
Hardmetaal tip
Aantal snijkanten
2 ea
Snijlengte
50 mm
Stuks
1,0
Toepassingen
Beton
Aansluiting
SDS PLUS FITMENT
Materiaal
Carbide Grit
Prestatie
Extreem
Diameter
3,5 mm
Producttype
Impact Bits
Lengte
110,0 mm
Set
NO
Werklengte
50,0 mm