dewalt_dfm2310050
DEWALT DFM2310050 Snake zelftappend anker M8 Kit (50 st.)
 32,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • Snake - M8 Kit
Kenmerken
  • Goedgekeurd voor zeer kleine randafstanden
  • Het anker heeft een volledige grip over de totale ankerlengte
  • Tot 6 keer snellere installatie in vergelijking met inslagankers
  • Elke doos wordt geleverd met een boor en plaatsingsgereedschap
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Draadafmeting: M5
  • Totale lengte: 31 mm
  • Oppervlaktebehandeling: Verzinkt
  • Boordiameter: 12,7 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352971308
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM2310050
Draadafmeting
M5
Totale lengte
31 mm
Oppervlaktebehandeling
Verzinkt
Boordiameter
12,7 mm
Nl eta approved
YES
Nl finish
Verzinkt
Draadgrootte
M8 mm
Substraat
Beton
Lengte
31,0 mm
Stuks
50,0
Boordiameter
12,7 mm