conti_xpb3550cr
conti_xpb3550cr_2
conti_xpb3550cr
conti_xpb3550cr_2
CONTI XPB3550 V riem xpb 3550 ld cr v fo advance - XPB3550CR
 130,72 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +90 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm)
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813 (vanaf 3.500 mm lengte geleiding na controle)
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3550
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 3550 mm
  • Binnenlengte Li: 3490 mm; 137,401 inch
  • Buitenlengte La: 3572 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO ADVANCE
  • RMA: 5VX1398
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858582029
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB3550CR
Lengte
3550
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
3550 mm
Binnenlengte li
3490 mm; 137,401 inch
Buitenlengte la
3572 mm