conti_xpb1340bp
conti_xpb1340bp_2
conti_xpb1340bp
conti_xpb1340bp_2
CONTI XPB1340BP conti v fo v-riem 1340 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1340
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1340 mm
  • Binnenlengte Li: 1280 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX530
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715881
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1340BP
Lengte
1340
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1340 mm
Binnenlengte li
1280 mm