conti_t5dl15025
CONTI T5 150 25 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL15025
 41,44 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 150
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Aantal tanden: 30
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176644
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL15025
Lengte
150
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
150 mm