conti_t5dl11006
CONTI T5 1100 6 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL11006
 30,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Lengte: 1100
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1100 mm
  • Aantal tanden: 220
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177719
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL11006
Lengte
1100
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
1100 mm