conti_t5107516
CONTI T5 1075 16 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5107516
 52,24 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 1075
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1075 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817181907
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5107516
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1075 mm