conti_t2518210
CONTI T2,5 182 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.518210
 18,16 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 11.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 182
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 183 mm
  • Aantal tanden: 73
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817162579
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.518210
Lengte
182
Steek
2,5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
183 mm