conti_t1070020
CONTI T10 700 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1070020
 50,53 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 700 mm
  • Aantal tanden: 70
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139915
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1070020
Lengte
700
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
700 mm