conti_t1072020
CONTI T10 720 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1072020
 50,83 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 720
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141819
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1072020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
720 mm