conti_t1044016
CONTI T10 440 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1044016
 32,43 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 440
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 440 mm
  • Aantal tanden: 44
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141598
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1044016
Lengte
440
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
440 mm