conti_std856030cxp
conti_std856030cxp_2
conti_std856030cxp
conti_std856030cxp_2
CONTI STD 560 S8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD856030CXP
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 560
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 560 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054737
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD856030CXP
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Nominale lengte
560 mm