conti_std8239285cxp
conti_std8239285cxp_2
conti_std8239285cxp
conti_std8239285cxp_2
CONTI STD 2392 S8M 85 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8239285CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2392
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 2392 mm
  • Aantal tanden: 299
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817057547
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8239285CXP
Lengte
2392
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
2392 mm