conti_spz987cl
conti_spz987cl_2
conti_spz987cl
conti_spz987cl_2
CONTI SPZ987CL powerspan v-riem 987 x 10 mm zwart
  • Lengte: 987
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 987 mm
  • Binnenlengte Li: 949 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654289
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ987CL
Lengte
987
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
987 mm
Binnenlengte li
949 mm