conti_spz2160cl
conti_spz2160cl_2
conti_spz2160cl
conti_spz2160cl_2
CONTI SPZ2160CL powerspan v-riem 2160 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2160
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2160 mm
  • Binnenlengte Li: 2122 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664936
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2160CL
Lengte
2160
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2160 mm
Binnenlengte li
2122 mm