conti_spz2087cl
conti_spz2087cl_2
conti_spz2087cl
conti_spz2087cl_2
CONTI SPZ2087CL powerspan v-riem 2087 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2087
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2087 mm
  • Binnenlengte Li: 2049 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665599
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2087CL
Lengte
2087
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2087 mm
Binnenlengte li
2049 mm