conti_spz1812cl
conti_spz1812cl_2
conti_spz1812cl
conti_spz1812cl_2
CONTI SPZ1812CL powerspan v-riem 1812 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1812
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1812 mm
  • Binnenlengte Li: 1774 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653855
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1812CL
Lengte
1812
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1812 mm
Binnenlengte li
1774 mm