conti_spz1337cl
conti_spz1337cl_2
conti_spz1337cl
conti_spz1337cl_2
CONTI SPZ1337CL powerspan v-riem 1337 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1337
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1337 mm
  • Binnenlengte Li: 1299 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653664
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1337CL
Lengte
1337
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1337 mm
Binnenlengte li
1299 mm