conti_spz1012cl
conti_spz1012cl_2
conti_spz1012cl
conti_spz1012cl_2
CONTI SPZ1012CL powerspan v-riem 1012 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1012
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1012 mm
  • Binnenlengte Li: 974 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671026
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1012CL
Lengte
1012
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1012 mm
Binnenlengte li
974 mm