conti_spz1000cl
conti_spz1000cl_2
conti_spz1000cl
conti_spz1000cl_2
CONTI SPZ1000CL powerspan v-riem 1000 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1000
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1000 mm
  • Binnenlengte Li: 962 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653480
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1000CL
Lengte
1000
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1000 mm
Binnenlengte li
962 mm