conti_spc5600zar
conti_spc5600zar_2
conti_spc5600zar
conti_spc5600zar_2
CONTI SPC5600ZAR CONTI V POWER riem SPC 5600 ZAR
 585,39 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 5600
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 5600 mm
  • Binnenlengte Li: 5516 mm; 217,165 inch
  • Buitenlengte La: 5629 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797412
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC5600ZAR
Lengte
5600
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
5600 mm
Binnenlengte li
5516 mm; 217,165 inch
Buitenlengte la
5629 mm