conti_spc3750cl
conti_spc3750cl_2
conti_spc3750cl
conti_spc3750cl_2
CONTI SPC3750CL powerspan v-riem 3750 x 22 mm zwart
  • Lengte: 3750
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 3750 mm
  • Binnenlengte Li: 3666 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817659031
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC3750CL
Lengte
3750
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
3750 mm
Binnenlengte li
3666 mm