conti_spc10000zar
conti_spc10000zar_2
conti_spc10000zar
conti_spc10000zar_2
CONTI SPC10000ZAR CONTI V POWER riem SPC 10000 ZAR
 1.044,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Lengte: 10000
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 10000 mm
  • Binnenlengte Li: 9916 mm; 390,393 inch
  • Buitenlengte La: 10029 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877045089
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC10000ZAR
Lengte
10000
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
10000 mm
Binnenlengte li
9916 mm; 390,393 inch
Buitenlengte la
10029 mm