conti_spc10000
conti_spc10000_2
conti_spc10000
conti_spc10000_2
CONTI SPC10000 CONTI V riem SPC 10000
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Ommantelde V-riemen voor veeleisende aandrijvingen in de gehele werktuigbouw
  • Klassiek profiel volgens DIN 2215
  • Smal profiel volgens DIN 7753
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -55 °C tot +70 °C
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm)
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 10000
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 10000 mm
  • Binnenlengte Li: 9916 mm; 390,393 inch
  • Buitenlengte La: 10029 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858755607
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC10000
Lengte
10000
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
10000 mm
Binnenlengte li
9916 mm; 390,393 inch
Buitenlengte la
10029 mm