conti_spb7100zar
conti_spb7100zar_2
conti_spb7100zar
conti_spb7100zar_2
CONTI SPB7100ZAR CONTI V POWER riem SPB 7100 ZAR
 464,89 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Lengte: 7100
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 7100 mm
  • Binnenlengte Li: 7040 mm; 277,165 inch
  • Buitenlengte La: 7122 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V2795
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797351
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB7100ZAR
Lengte
7100
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
7100 mm
Binnenlengte li
7040 mm; 277,165 inch
Buitenlengte la
7122 mm