conti_spb5300cl
conti_spb5300cl_2
conti_spb5300cl
conti_spb5300cl_2
CONTI SPB5300CL powerspan v-riem 5300 x 17 mm zwart
  • Lengte: 5300
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 5300 mm
  • Binnenlengte Li: 5240 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656146
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB5300CL
Lengte
5300
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
5300 mm
Binnenlengte li
5240 mm