conti_spb4250zar
conti_spb4250zar_2
conti_spb4250zar
conti_spb4250zar_2
CONTI SPB4250ZAR CONTI V POWER riem SPB 4250 ZAR
 270,51 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4250
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 4250 mm
  • Binnenlengte Li: 4190 mm; 164,96 inch
  • Buitenlengte La: 4272 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V1673
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797290
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4250ZAR
Lengte
4250
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
4250 mm
Binnenlengte li
4190 mm; 164,96 inch
Buitenlengte la
4272 mm