conti_spb2800cl
conti_spb2800cl_2
conti_spb2800cl
conti_spb2800cl_2
CONTI SPB2800CL powerspan v-riem 2800 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2800
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2800 mm
  • Binnenlengte Li: 2740 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655934
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2800CL
Lengte
2800
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2800 mm
Binnenlengte li
2740 mm