conti_spb2550cl
conti_spb2550cl_2
conti_spb2550cl
conti_spb2550cl_2
CONTI SPB2550CL powerspan v-riem 2550 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2550
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2550 mm
  • Binnenlengte Li: 2490 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655897
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2550CL
Lengte
2550
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2550 mm
Binnenlengte li
2490 mm