conti_spb2120cl
conti_spb2120cl_2
conti_spb2120cl
conti_spb2120cl_2
CONTI SPB2120CL powerspan v-riem 2120 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2120
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2120 mm
  • Binnenlengte Li: 2060 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655293
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2120CL
Lengte
2120
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2120 mm
Binnenlengte li
2060 mm