conti_spb2060cl
conti_spb2060cl_2
conti_spb2060cl
conti_spb2060cl_2
CONTI SPB2060CL powerspan v-riem 2060 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2060
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2060 mm
  • Binnenlengte Li: 2000 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655286
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2060CL
Lengte
2060
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2060 mm
Binnenlengte li
2000 mm