conti_spb2000zar
conti_spb2000zar_2
conti_spb2000zar
conti_spb2000zar_2
CONTI SPB2000ZAR CONTI V POWER riem SPB 2000 ZAR
 131,15 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 56.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2000
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2000 mm
  • Binnenlengte Li: 1940 mm; 76,377 inch
  • Buitenlengte La: 2022 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V787
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877044976
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2000ZAR
Lengte
2000
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
2000 mm
Binnenlengte li
1940 mm; 76,377 inch
Buitenlengte la
2022 mm