conti_spb1925cl
conti_spb1925cl_2
conti_spb1925cl
conti_spb1925cl_2
CONTI SPB1925CL powerspan v-riem 1925 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1925
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1925 mm
  • Binnenlengte Li: 1865 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817666619
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1925CL
Lengte
1925
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1925 mm
Binnenlengte li
1865 mm