conti_spb1625cl
conti_spb1625cl_2
conti_spb1625cl
conti_spb1625cl_2
CONTI SPB1625CL powerspan v-riem 1625 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1625
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1625 mm
  • Binnenlengte Li: 1565 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817666602
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1625CL
Lengte
1625
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1625 mm
Binnenlengte li
1565 mm