conti_spb1375cl
conti_spb1375cl_2
conti_spb1375cl
conti_spb1375cl_2
CONTI SPB1375CL powerspan v-riem 1375 x 17 mm zwart
 26,77 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 67.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1375
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1375 mm
  • Binnenlengte Li: 1315 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670708
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1375CL
Lengte
1375
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1375 mm
Binnenlengte li
1315 mm