conti_spa732cl
conti_spa732cl_2
conti_spa732cl
conti_spa732cl_2
CONTI SPA732CL powerspan v-riem 732 x 13 mm zwart
  • Lengte: 732
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 732 mm
  • Binnenlengte Li: 686 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654616
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA732CL
Lengte
732
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
732 mm
Binnenlengte li
686 mm