conti_spa3550cl
conti_spa3550cl_2
conti_spa3550cl
conti_spa3550cl_2
CONTI SPA3550CL powerspan v-riem 3550 x 13 mm zwart
  • Lengte: 3550
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 3550 mm
  • Binnenlengte Li: 3504 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664677
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA3550CL
Lengte
3550
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
3550 mm
Binnenlengte li
3504 mm