conti_spa2932cl
conti_spa2932cl_2
conti_spa2932cl
conti_spa2932cl_2
CONTI SPA2932CL powerspan v-riem 2932 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2932
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2932 mm
  • Binnenlengte Li: 2886 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671408
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2932CL
Lengte
2932
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2932 mm
Binnenlengte li
2886 mm