conti_spa2500cl
conti_spa2500cl_2
conti_spa2500cl
conti_spa2500cl_2
CONTI SPA2500CL powerspan v-riem 2500 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2500
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2500 mm
  • Binnenlengte Li: 2454 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664851
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2500CL
Lengte
2500
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2500 mm
Binnenlengte li
2454 mm