conti_spa2207cl
conti_spa2207cl_2
conti_spa2207cl
conti_spa2207cl_2
CONTI SPA2207CL powerspan v-riem 2207 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2207
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2207 mm
  • Binnenlengte Li: 2161 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664721
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2207CL
Lengte
2207
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2207 mm
Binnenlengte li
2161 mm