conti_spa2057cl
conti_spa2057cl_2
conti_spa2057cl
conti_spa2057cl_2
CONTI SPA2057CL powerspan v-riem 2057 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2057
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2057 mm
  • Binnenlengte Li: 2011 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664493
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2057CL
Lengte
2057
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2057 mm
Binnenlengte li
2011 mm