conti_spa1657cl
conti_spa1657cl_2
conti_spa1657cl
conti_spa1657cl_2
CONTI SPA1657CL powerspan v-riem 1657 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1657
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1657 mm
  • Binnenlengte Li: 1611 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654968
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1657CL
Lengte
1657
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1657 mm
Binnenlengte li
1611 mm