conti_spa1382cl
conti_spa1382cl_2
conti_spa1382cl
conti_spa1382cl_2
CONTI SPA1382CL powerspan v-riem 1382 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1382
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1382 mm
  • Binnenlengte Li: 1336 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654876
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1382CL
Lengte
1382
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1382 mm
Binnenlengte li
1336 mm