conti_spa1032cl
conti_spa1032cl_2
conti_spa1032cl
conti_spa1032cl_2
CONTI SPA1032CL powerspan v-riem 1032 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1032
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1032 mm
  • Binnenlengte Li: 986 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671187
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1032CL
Lengte
1032
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1032 mm
Binnenlengte li
986 mm