conti_htd39459cxp
conti_htd39459cxp_2
conti_htd39459cxp
conti_htd39459cxp_2
CONTI HTD 945 3M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD39459CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 945
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 945 mm
  • Aantal tanden: 315
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817049597
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD39459CXP
Lengte
945
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
945 mm