conti_htd375315
conti_htd375315_2
conti_htd375315
conti_htd375315_2
CONTI HTD 753 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD375315
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 753
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 753 mm
  • Aantal tanden: 251
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD375315
Lengte
753
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
753 mm