conti_htd563025
conti_htd563025_2
conti_htd563025
conti_htd563025_2
CONTI HTD 630 5M 25 Conti Synchrobelt tandriem - HTD563025
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 630
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Aantal tanden: 126
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858895334
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD563025
Lengte
630
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
630 mm