conti_htd356415
conti_htd356415_2
conti_htd356415
conti_htd356415_2
CONTI HTD 564 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD356415
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 564
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 564 mm
  • Aantal tanden: 188
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892623
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD356415
Lengte
564
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
564 mm